PROBA BETON s.r.o.

Květnová 2338 (do navi: "V Cihelně 9)
Brandýs nad Labem
250 01

724 900 250 - Betonové výrobky
775 178 882 - Studny
720 623 083 - Studny

probabeton@seznam.cz , studny@probabeton.cz

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost v danných oborech na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Společnost PROBA BETON s.r.o. vznikla vroce 2006 a zabývá se výrobou betonových výrobků, jako jsou např skruže, poklopy na studny a šachty, po krátké době jsme zavedli do výroby i betonové podhrabové desky a sloupky na ploty, plotové stříšky a jiné betonové výrobky. 

Po náboru zkušených odborníků z nejrůznějších oborů naše společnost započala specializované stavební činnosti v oboru studnařském, kde provádíme vrtané studny i jejich čištění a rekonstrukce, včetně přípojek vody do domácnosti. Rozbory vody, projektové dokumentace, filtrace a úpravny vody.

Nabízíme činnosti v oblasti stavebnictví, jako jsou stavby plotů, zámkové dlažby, betonáže, stavby domovních ČOV na klíč a Retenční nádrže pro dešťovou a zálivkovou vodu na míru. Vše nabízíme včetně veškerých stanovisek, ohlášek a stavebních řízení.

Nyní je otevřena pobočka v okrese Rakovník, kde jekancelář, provozovna studnařství a sklad. Kontakty platí stejné.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Fotogalerie: O nás